WHOLE30

0
(0)

Program Whole30 autorů Melissy a Dallase Hartwigových již pomohl statisícům lidí změnit způsob přemýšlení o jídle, vlastním těle a celém životě. Přístup Whole30 vede ke snadnějšímu zhubnutí a lepšímu zdraví, ruku v ruce s vylepšením kvality spánku, energetické hladiny, nálady a vnímání sebe sama. A co je nejlepší, nejedná se o dietu, pouze o úpravu životního stylu.
Může prostá změna jídelníčku změnit život? Whole30 vám dokáže, že to jde. S netušenými výsledky.
V knize Jídlo na prvním místě, která se stala bestsellerem podle žebříčku New York Times, Hartwigovi objasnili vědecké pozadí svého přístupu k jídlu a výživě, který vychází z paleostravy, ale výrazně ji vylepšuje a také demýtizuje. Po nasbírání nepřeberného množství zkušeností čtenářů první knihy nyní přicházejí s knihou Whole30.
Proč je kniha Whole30 nezbytná i pro čtenáře Jídla na prvním místě?
Provede vás cestou životní proměny den za dnem, nástrahu za nástrahou, recept za receptem.
Podrobně reaguje na nejčastější otázky: co se s člověkem den po dni děje, jak se vyhnout nepříjemným průvodním jevům a potížím, jak si připravit jídlo na týden, jak nakupovat, které suroviny lze čím nahradit, co jíst na cestách, jak upravit Whole30 dle zdravotních dispozic a potíží, jak motivovat děti, jak si objednávat v restauraci, jak připravit večírek atd.; nabízí dokonce recepty pro vegany – a mnoho dalšího.
Soustředí se na odbourání špatných návyků emočních vazeb k jídlu a koučuje k vytvoření nových, zdravých.
Obsahuje více než stovku skvělých receptů ze známých ingrediencí, od jednoduchých jídel z jednoho hrnce až po kreace, které ohromí hosty při zvláštních příležitostech.
Kniha také obsahuje inspirativní příběhy lidí, kteří se díky Whole30 posunuli ve svém zdraví i životě k vytouženému cíli.

 • Nakladatel:
  Jan Melvil Publishing
 • ISBN:
  978-80-87270-76-9, EAN:
  9788087270769
 • Překlad: Mohelská, Libuše
 • Popis: 1× kniha, vázaná, 432 stran, 20,3 × 22,3 cm, česky
 • Rozměry: 20,3 × 22,3 cm
 • Rok vydání:
  2015 (1. vydání)

Cena v obchodě: 296

Jak užitečná byla tato kniha?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tuto knihu.