Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Česká republika je e-shopová velmoc. Máme nejvíce internetových obchodů na jednoho obyvatele v Evropě. A přesto drtivá většina z nich pouze přežívá. Proč? Majitelé často nemají ponětí, na čem stavět provoz ani propagaci. Komplexní zkušenosti od znalých obchodníků – autorů této publikace – vám odhalí principy provozu internetového obchodu tak, aby se váš e-shop nestal dalším v řadě, co jen přežívá.
V tomto skutečně podrobném a především praktickém průvodci se dozvíte, jaké možnosti můžete pro svůj budoucí e-shop použít, porozumíte slovníku marketingových agentur, poznáte, jak mohou zákazníci za své zboží platit či co obnáší provoz kamenné prodejny. Autoři nezapomněli ani na právní stránku podnikání, povinnosti v případě reklamačního řízení či obchodní podmínky. V závěru knihy pak najdete užitečné odkazy na další zdroje informací a slovníček nejdůležitějších pojmů.
Co v této publikaci určitě nepřehlédnete? – Popis technických řešení, na kterých fungují dnešní e-shopy – Jak stanovit ceny pro zboží, které chcete prodávat na e-shopu – Způsoby, jak dnes můžete váš e-shop propagovat – Úskalí pracovního dne, který vás čeká, když provozujete e-shop – Na co si dát pozor, když u vás zákazník reklamuje zboží – Jak vést podnikatelskou činnost tak, aby byla papírově v pořádku.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-4383-4, EAN:
  9788025143834
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 408 stran, 16,7 × 22,5 cm, česky
 • Rozměry: 16,7 × 22,5 cm
 • Rok vydání:
  2015 (2. rozšířené vydání)

Cena v obchodě: 359