Venezuela – turistický průvodce

Venezuela, země podmanivě krásná a přitom cenově dostupná, je nádhernou destinací, kde si přijde na své každý milovník cestování. Hustě obydlené pobřeží na severu vystřídají dál na jih nesmírná území nedotčené divočiny.
Díky tomuto průvodci můžete poznávat krásy Venezuely i život jejích obyvatel do všech podrobností. Můžete se vydat na plavbu k vodopádům Salto Angel či podniknout pochod deštnými pralesy až k andským ledovcům. Vlhké oblasti řek skýtají vynikající možnosti k pozorování ptactva, v národních parcích můžete pátrat po podivuhodných tvorech, jako jsou mravenečníci, a na nádherných plážích tropických ostrovů najdete ničím nerušený klid.

Průvodce Venezuelou přináší vyčerpávající množství podrobných a užitečných informací. Uvádí základní zeměpisné, historické či politické a kulturní informace, ale i konkrétní popisy jednotlivých lokalit, možnosti ubytování, nabídky na využití volného času a mnoho dalšího. Díky našemu průvodci si usnadníte cestování a získáte nezapomenutelné zážitky!

Druhé, aktualizované vydání průvodce Venezuela (nakl. Jota 2005, autor: Hilary Dunsterville Branch).

Pozn.: Russell Maddicks coby autor této aktualizace je podle originálního vydání uveden jako jediný autor knihy.

 • Nakladatel:
  Jota
 • EAN:
  9788072178247
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 572 stran, 13 × 20 cm, česky
 • Rozměry: 13 × 20 cm
 • Rok vydání:
  2011 (2. vydání)

Cena v obchodě: 288