Pojišťovna štěstí 2.díl

Původní televizní seriál, nebo chcete-li "velký televizní román" Pojišťovna štěstí, jehož prvních 13. dílů uvedla televize Nova na podzim 2004, sklidil při své premiéře obrovský divácký ohlas. Stal se dokonce vůbec nejsledovanějším seriálem od roku 1997, kdy u nás bylo zavedeno peoplemetrové měření – a první díl druhé řady, jehož knižní podobu právě držíte v rukou, sledovalo neuvěřitelných 56% všech diváků starších 15ti let, kteří měli toho večera zapnutou televizi.
Ve třinácti epizodách druhé řady Pojišťovny jsme měli možnost sledovat nejen další životní osudy již důvěrně známých hrdinů – osudem těžce zkoušené Anny, úspěšného managera Tomáše, žijícího v nepříliš vydařeném manželství, jeho atraktivní, leč trochu hysterické ženy Dagmar, plachého a nesmělého šéfa likvidací Harryho, rázné zahradnice Marie a ostatních – ale také se seznámit s novými postavami, které dějem pořádně zamíchají. Ať už se jedná o doktora Vráže, v jehož náruči najde na nějaký čas své útočiště opuštěná Dagmar, či o navrátivšího se emigranta právníka Krásu a jeho půvabnou dceru Edinu, nebo o miminka Madlenku, Natálku a Káju.
V této knize je potkáte všechny a díky ní budete společně s nimi znovu prožívat jejich vzlety i pády, jejich vítězství i prohry. Budete se s nimi moci radovat, stýskat si, plakat, i se smát, a to třeba i mnoho let poté, co padne poslední klapka poslední seriálové řady. Natáčení třetí řady Pojišťovny začalo 9. října 2006; do chvíle, než ji budete moci shlédnout na obrazovce TV Nova, vám může právě tato knížka být milou společnicí, v níž vždy najdete své oblíbené hrdiny a jejich příběhy.

 • Nakladatel:
  BETA Dobrovský
 • ISBN:
  80-903690-3-0, EAN:
  9788090369030
 • Popis: 1× kniha, vázaná, 324 stran, 13,7 × 20,6 cm, česky
 • Rozměry: 13,7 × 20,6 cm
 • Rok vydání:
  2007 (1. vydání)

Cena v obchodě: 253