Wabi Sabi

„Budete-li se řídit myšlenkami wabi sabi, podaří se vám doma vytvořit takovou atmosféru, která vám pomůže cítit se nově a výjimečně.“

Wabi sabi je tradičně vnímáno jako způsob nahlížení na umění, předměty a domácí interiéry. Jeho principy však vycházejí ze zenové filozofie, která nás především učí, jak se oprostit od svazujících úvah a přesvědčení a znovu převzít kontrolu nad svým životem.

Jde tedy o komplexní přístup, jehož prostřednictvím docílíte harmonie ve vašem okolí i nitru. Žijte současností, oceňujte jednoduchost, naučte se přijímat nedokonalé. A začněte tyto myšlenky aplikovat i doma. Náš jednoduchý průvodce vám mimo jiné poradí, jak ve stylu wabi sabi zařídit váš interiér od jeho barevnosti, nábytku, přes úložné prostory, osvětlení, až po nejrůznější doplňky.

Co dalšího v knize najdete:

* jak budovat kvalitní vztahy,
* jak je pro váš osobnostní růst důležitá kreativita,
* jak pečovat o své zdraví,
* jak se oblékat, aby vynikla vaše jedinečnost,
* krátký kurz taiči chůze.

„Pozvěte do svého života wabi sabi, a naleznete potěšení i v těch nejprostších maličkostech.“

Simon G. Brown je vysoce uznávaným odborníkem na východní fi lozofi e a terapie. Specializuje se na feng šuej, shiatsu, makrobiotiku a čtení z tváře. Publikuje od roku 1996, je předsedou Makrobiotické asociace Velké Británie a členem sdružení shiatsu a feng šuej.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-2408-6, EAN:
  9788025124086
 • Překlad: Jíchová, Kristýna, Polách, Jiří
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, 17 × 24,3 cm, česky
 • Rozměry: 17 × 24,3 cm
 • Rok vydání:
  2010 (1. vydání)

Cena v obchodě: 79