Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

„Pokud nechcete, aby vás děti přivedly do hrobu, přečtěte si tuto knihu.“ Profesor Hermann Kostižer, specialista na boj s dětskou neposlušností.
Máte doma dítě, co se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné!
Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, vychází v novém českém překladu a s novými doplněnými ilustracemi. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích dětí, ale i rodičů.
Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Vyšla v krátké době ve čtyřech vydáních, byla přeložena do polštiny a češtiny (Albatros 2002) a inspirovala několik divadelních dramatizací na Slovensku i v České republice. Českou verzi na CD načetla Aňa Geislerová.
Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou v novém rozšířeném vydání a v nové typografické úpravě připraveny pro novou generaci malých neposluchů a jejich zoufalých rodičů a jsou zaručenou pedagogicko-výchovnou pomůckou posledníinstance s úspěšností 97,3 procent.
Nové rozšířené vydání!
Čtrnáct pohádek + pomocný slovník + test neposlušnosti + přesvědčovací argumentář.

 • Nakladatel:
  Host
 • ISBN:
  978-80-7491-068-5, EAN:
  9788074910685
 • Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, 17 × 23,5 cm, česky
 • Rozměry: 17 × 23,5 cm
 • Rok vydání:
  2014 (1. vydání)

Cena v obchodě: 297