Neuhnu z cesty

Nedávný boj o prezidentské křeslo, jenž ze začátku snad ještě mohl připomínat čestný souboj duelantů, kteří kolem sebe krouží se zbraněmi, snaží se jeden druhého zasáhnout a zvítězit, ale dodržují pravidla čestného souboje, se překvapivou rychlostí zvrhl v bitku, kde jedna strana nejenže bojovala nepovolenými zbraněmi, ale létaly i tvrdé údery pod pás; některé bohužel tak drtivé, že následky se projevují ještě dnes, v další volbě, před kterou nyní stojíme. A právě proto jsme se rozhodli o tom všem promluvit, právě proto vznikla tahle kniha.
V nejrůznějších médiích už toho sice zaznělo až dost, ale právě pro to množství překrývajících se a mnohdy zcela rozporných a nepravdivých informací, kterých se čtenářům, divákům či internetovým uživatelům dostávalo, zde stručně a přehledně mapujeme cestu Karla Schwarzenberga od samého počátku kampaně přes její nejzajímavější události až po vyhlášení výsledků druhého kola prezidentské volby (a ještě o kousek dál).

Jenny Nowak
je autorkou celé řady knih, převážně románů s historickým pozadím. Literatuře se věnuje profesionálně, mimo jiné i jako redaktorka. Žije a pracuje v Praze.

 • Nakladatel:
  Netopejr
 • ISBN:
  978-80-87044-55-1, EAN:
  9788087044551
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 145 stran, 14,8 × 21 cm, česky
 • Rozměry: 14,8 × 21 cm
 • Rok vydání:
  2013 (1. vydání)

Cena v obchodě: 167