Minizvyky

Konečně je tu kniha pro chronické „začínače“ čehokoliv, pro všechny, kdo – chtějí pravidelně běhat, cvičit, jezdit na kole či cokoliv sportovního dělat a nedaří se jim zařadit tyto činnosti do života, – chtějí lépe vypadat – zhubnout, začít se hýbat, zdravě jíst a pořád jim to nějak nejde, – jsou po x-té v kurzu angličtiny pro začátečníky, – jimž se típnout poslední cigaretu, – zkrátka pro ty z vás, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu!
Lidé si často myslí, že nemohou dosáhnout trvalých změn, protože jsou nemožní a nedokážou to. Problém je ale v tom, že bojují proti svému mozku. Je potřeba naučit se hrát podle jeho pravidel a naučit se techniky, díky nimž budete dosahovat skvělých věcí bez pocitu viny, zastrašování í a opakovaných neúspěchů, které jsou často spojeny s technikami typu „motivujte se“, „dejte si předsevzetí“ nebo „prostě to udělejte“. Minizvyk je nepatrná pozitivní činnost, kterou se každý den zavážete dělat. A protože jsou minizvyky „příliš malé na to, abyste selhali“, představují nenáročnou, účinnou a výhodnou techniku vytváření zdravých návyků, díky nimž můžete fungovat mnohem lépe než dosud.
Účelem a cílem této knihy je umožnit vám, abyste si v životě dokázali natrvalo přidávat nové zdravé návyky. V prvních třech částech se dočtete o tvorbě návyků, mozku, síle vůle, motivaci a o tom, jak to spolu všechno souvisí. V dalších dvou částech se dozvíte o logických a vědeckých závěrech ohledně toho, jak tyto informace nejlépe využít. Poslední tři části vám prozradí, jak to všechno můžete sami použít.

 • Nakladatel:
  BizBooks
 • ISBN:
  978-80-265-0424-5, EAN:
  9788026504245
 • Originál:
  Mini Habits
 • Překlad: Drlík, Filip
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, 12,7 × 17,8 cm, česky
 • Rozměry: 12,7 × 17,8 cm
 • Rok vydání:
  2015 (1. vydání)

Cena v obchodě: 224