Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do angličtiny

Publikace je psána v českém jazyce, s překladem do jazyka anglického.
Je určena pro účetní pracovníky, auditory, poradenské organizace, jazykové a ekonomické školy, studenty a pedagogické pracovníky ekonomických škol, organizace zabývající se zpracováním softwaru pro účetnictví, jakož i pro pracovníky dalších odborných útvarů (např. finančních, daňových, plánovacích, pojišťovacích atd.).
Cílem publikace je přehlednou, srozumitelnou a v rámci možností i zábavnou formou seznámit uživatele s anglickými slovíčky a výrazy, které se používají a jsou nutné jak pro tvorbu finančních výkazů, tak pro jejich vysvětlení a dále samozřejmě a především se samotnými účetními výkazy v anglickém a českém jazyce.
Bude vaším dlouhodobým pomocníkem, neboť anglická terminologie je vesměs ustálená.
Publikaci jsme pojali nejen jako informační zdroj, ale zároveň i jako výukovou knihu – tzn. na konci každé sekce jsou k dispozici opakovací cvičení, která mají za úkol osvěžit vám nejčastěji užívaná slovíčka, slovní fráze a výrazy.
Příklady výkazů, které zde naleznete v anglickém a českém jazyce:
rozvaha, výkaz zisku a ztráty, příloha k závěrce, Cash flow, přehled o změnách vlastního kapitálu, zpráva o vztazích mezi propojenými osobami, výroční zpráva, zápis z řádné valné hromady, účtová osnova, faktura a mnoho dalšího.
Publikace obsahuje kód na licence Money S3Lite v hodnotě 6 000 Kč a aktivací do 31.8.2014.

 • Nakladatel:
  Zuzana´Shop
 • ISBN:
  978-80-905621-0-3, EAN:
  9788090562103
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 266 stran, 17 × 24,5 cm, česky, anglicky
 • Rozměry: 17 × 24,5 cm
 • Rok vydání:
  2014 (1. vydání)

Cena v obchodě: 306