Silverlight

Chcete také vytvářet moderní interaktivní aplikace pro Web 2.0? Už nemusíte zkoumat řadu neintuitivních a nekompletních popisů na Internetu – nabízíme vám unikátního výukového průvodce v češtině, s nímž Silverlight ve verzích 3 a 4 hravě zvládnete.

Zkušený odborník na Silverlight vás ve 14 lekcích naučí vytvářet interaktivní webové aplikace od úplných základů až po hotové projekty a seznámíte se také se všemi důležitými novinkami verze 4. Výuka probíhá krok za krokem a jednotlivé znalosti budete získávat na malých, dílčích příkladech. V poslední lekci vám pak autor na běžných scénářích představí vzorová řešení celých projektů. Na konci každé kapitoly najdete kontrolní otázky, na nichž si budete moci ověřit nabyté znalosti.

Naučíte se mimo jiné:

* Připravit si nástroje pro tvorbu aplikací
* Tvořit aplikaci v návrhovém prostředí
* Rozmístit prvky aplikace, tvořit její grafiku a rozhraní
* Programovat odezvu na události
* Vytvářet 3D perspektivu a další efekty
* Animovat prvky aplikace
* Vytvářet přehrávače multimediálního obsahu
* Dynamicky pracovat s údaji a ověřovat je
* Aplikaci zabezpečit a zajistit její běh mimo prohlížeč

O autorovi:
Luboslav Lacko je předním slovenským odborníkem na databázové technologie a webové programování. Pracuje ve Vojenském technickém ústavu v Liptovském Mikuláši a působí jako školitel a konzultant. Publikuje články a seriály v odborných časopisech a je autorem desítek knih a příruček.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-2716-2, EAN:
  9788025127162
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 464 stran, 16,6 × 22,5 cm, česky
 • Rozměry: 16,6 × 22,5 cm
 • Rok vydání:
  2010 (1. vydání)

Cena v obchodě: 150