CCNA

Hledáte ucelený zdroj informací ke zkouškám CCNA, který by vás nejen důkladně připravil na zkoušku, ale také rozšířil vaše znalosti sítí?
Chcete se stát expertem s perfektním přehledem o nejrůznějších typech sítí?
Zkušený autor, který patří mezi celosvětově uznávané síťové specialisty, vás provede všemi klíčovými tématy od základů adresování, přes přepínání, směrování až po oblast zabezpečení. Naučíte se konfigurovat nejen malé lokální, ale i střední a velké sítě tak, aby poskytovaly maximální výkon. Na začátku knihy najdete test úvodních znalostí, pomocí něhož můžete naplánovat optimální studijní strategii. Na konci každé kapitoly jsou připravena cvičení a kontrolní otázky s odpověďmi k zopakování nově nabytých poznatků.
Kniha se mimo jiné věnuje následujícím tématům: – TCP/IP, adresování v sítích IP, tvorba podsítí – Masky podsítí s proměnnou délkou – Cisco IOS (Internetwork Operating System) – Směrování IP pomocí protokolu RIP – Dynamické směrování a přepínání – Sítě VLAN a směrování mezi nimi – Zabezpečení a vytváření přístupových seznamů – Překlad adres NAT, Protokol IPv6, služby IP Todd Lammle je držitelem několika certifikátů společnosti Cisco, konzultantem a jedním z nejuznávanějších expertů na certifikační programy Cisco. Má více než 30leté praktické zkušenosti s prací v sítích LAN, WAN a rozlehlých bezdrátových sítích. Je autorem více než 60 knih.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-4602-6, EAN:
  9788025146026
 • Popis: 1× kniha, vázaná, 1016 stran, 18 × 23 cm, česky
 • Rozměry: 18 × 23 cm
 • Rok vydání:
  2015 (1. vydání)

Cena v obchodě: 449