Trénink je rozhovor

V současné době asi není v České republice trenér, který by k pozitivním metodám výcviku měl tolik co říct jako RNDr. František Šusta. Mezinárodně uznávaný trenér zvířat ověnčený řadou ocenění má totiž krom soukromé kynologické praxe možnost praktikovat své metody i v zaměstnání, v zoologické zahradě, kde předvádí ukázky a vede nácviky k nápravě problémových chování. A na to, abyste se stejnou cestou domluvili nejen se psem, ale i koněm, papouškem či Vaší kočkou, už musíte o pozitivním posilování vědět opravdu hodně – a co je ještě důležitější, musíte o tom i hodně přemýšlet.

Práce Františka Šusty, ať už praktické nebo teoretické, uznávají odborníci po celém světě, a jeho semináře o výcviku založeném na pozitivním posilování se těší obrovskému zájmu amatérských i profesionálních cvičitelů. A naši čtenáři budou mít již koncem srpna příležitost seznámit se s jeho nápady, názory a poznatky o výcviku psů pozitivními metodami na stránkách knihy Trénink je rozhovor…, kde i Váš pes má co říct.

Mimo jiné se v ní dozvíte: – co mají zvířata společného s lidmi, když dojde na učení – na co si při pozitivním výcviku dávat pozor – jak odnaučit problémové chování – jak trénovat psa, které nestojí o odměny – jak pracovat s celou skupinou na naráz a kdo je vlastně „vůdce smečky“ – a především to, že s klikrem+odměnou to je o trochu složitější, než se na první pohled zdá

 • Nakladatel:
  Plot
 • ISBN:
  978-80-7428-232-4, EAN:
  9788074282324
 • Popis: 1× kniha, vázaná, 228 stran, 17 × 24,2 cm, česky
 • Rozměry: 17 × 24,2 cm
 • Rok vydání:
  2014 (1. vydání)

Cena v obchodě: 199