Hra za hrou

Jméno Gus Hansen je v pokerovém světě synonymem pro agresivní hru, kradení povinných sázek a neustálý tlak na protihráče. Jeden z nejznámějších světových profesionálních hráčů, jediný člověk, kterému se podařilo získat tři tituly World Poker Tour, se rozhodl ve své knize Every Hand Revealed podělit o své taktiky a strategie, které z něj dělají jednoho z nejobávanějších hráčů u pokerových stolů.

Jeho kniha se však od ostatních pokerových učebnic v mnohém odlišuje. Nejedná se totiž o učebnici v pravém slova smyslu. Gus se rozhodl vydat cestou názorných příkladů. V knize popisuje svůj postup napříč celým turnajem Aussie Millions. Každou hru, které se zúčastnil, rozebírá a vysvětluje, proč učinil ta která rozhodnutí. Proto je také kniha bestsellerem ve Spojených státech, ale i v dalších zemích. Co by mohlo být lepšího na pochopení základních principů i pokročilých strategií než příklady z praxe? Na více než 300 hrách vám Gus ukáže, jak postupovat od začátku turnaje až po jeho závěrečnou heads-up část.

Co se v knize naučíte:

Jak postupovat v průběhu jednotlivých fází turnaje v Texas Hold’em
Jak využít strachu protihráčů z vyřazení
Jak efektivně krást povinné sázky
Jak správně využívat continuation bet
Jak zohlednit výšku případné výhry ve vaší strategii
Jak důležitá je při hraní matematika
Jak správně postupovat proti různým druhům hráčů
Kdy se vyplatí hrát agresivně a kdy se držet zpátky
Jak využít nejmocnější zbraň v pokeru – all-in
Jak se rychle rozhodovat ve složitých situacích
A mnoho dalšího. Ale především: Jak vyhrávat turnaje!

Kniha je vhodná především pro pokročilejší hráče, kteří se chtějí ve hře ještě zlepšit. Nicméně díky tomu, že kniha je napsána velmi srozumitelně a jednoduše, je vhodná pro každého, kdo zná pravidla Texas Hold’em a chce se v pokeru zlepšit. Pro ty z vás, kteří chtějí s pokerem začít, by bylo nejprve vhodné projít si základní pravidla a pořadí výherních kombinací. Podívejte se například na stránku http://www.unipoker.cz/pravidla-texas-holdem/.

 • Nakladatel:
  Zoner Press
 • ISBN:
  978-80-7413-071-7, EAN:
  9788074130717
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, 14,1 × 18,7 cm, česky
 • Rozměry: 14,1 × 18,7 cm
 • Rok vydání:
  2010 (1. vydání)

Cena v obchodě: 269