Middlestone III.

Přichází třetí a poslední kniha o Middlestone! Ponořte se spolu s hlavními hrdiny do pokračování tajemného příběhu odehrávajícího se částí v roce 1787 a částí v současnosti a poznejte na vlastní kůži, že historie ovlivňuje naše osudy víc, než jste si vždy mysleli.
Z předchozích dvou knih zbývá odpovědět na řadu otázek. Splní se sen Pavlíny a Honzy a bude jim dovoleno vstoupit do Middlestone? Jak si poradí s rodinou Kamenických, kteří se jim od začátku příběhu pletou do cesty? Jak skončí dobrodružství Liva, Kruta a Rozi Rozinky? Jaké tajemství obestírá její sestru Bezi Bezinku? Vypořádají se skřítkové s proradným knížetem Kuthanem Třináctým? Dostane se znetvořený Francek do vysněné Paříže, aby v městě na Seině rozvíjel své sochařské umění? Je možné, že tento hrbáč z Velké Krušné inspiroval Victora Huga k vytvoření postavy Quasimoda?
A Terezie Krásnohorská? Bude jí umožněno setkat se s tátou?
Jakým způsobem spojí osudy postav příběhu chrám Notre-Dame, temná pevnost zvaná Bastila a její velitel de Launay?
Je to všechno vymyšlené, nebo je to pečlivě utajovaná skutečnost? Popusťte uzdu fantazii a přidejte se k těm, kteří už v existenci Middlestone a ostatních skřítčích království pod Evropou uvěřili!

 • Nakladatel:
  ALMI
 • ISBN:
  978-80-87494-02-8, EAN:
  9788087494028
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 268 stran, 11,5 × 19,7 cm, česky
 • Rozměry: 11,5 × 19,7 cm
 • Rok vydání:
  2011

Cena v obchodě: 179