PHP 6

Hledáte kompletního průvodce, s nímž rychle zvládnete všechny novinky a koncepty programování v PHP 6? Naučte se také vytvářet profesionální webové stránky a aplikace. Tato kniha jde však podstatně dále – neukazuje pouze, jak rychle a snadno vytvořit nový web, ale pomůže vám pomocí PHP 6 v co nejkratším čase vytvořit profesionální aplikace.

Autoři vás v knize nebudou učit PHP od základů, naopak využijí vaše dosavadní znalosti a pomohou vám je rozšířit na úroveň profesionálů. Ve výkladu zaměřeném na rozdíly PHP 6 oproti starým verzím s vámi nejdříve proberou základy profesionálního vývoje a zopakují koncepty objektově orientovaného programování. Ihned poté se vrhnete na pokročilé techniky vývoje aplikací. Díky řadě konkrétních vzorových řešení budete schopni své znalosti ihned použít v praxi při tvorbě moderní aplikace s využitím model-view controller (MVC) frameworku. S knihou odhalíte plnou sílu PHP 6 a naučíte se jej využívat do posledního detailu.

S touto jedinečnou publikací se mimo jiné dozvíte:

* Jak používat nástroje PHP 6, jako jsou obory názvů, kolekce, iterátory a další
* Jaké jsou role databází ve vývoji firemních aplikací
* Jak vytvořit běžný software pomocí technik dostupných v PHP 6
* Jak v rámci různých projektů provádět kontrolu kvality a testování
* Jak zajistit vysoký výkon a dostupnost aplikací podobných Facebooku či Flickru i při velkém provozu
* Jak používat redakční systémy založené na PHP a jejich frameworky

Zdrojové kódy ukázek, otestované a s komentáři v češtině, si čtenáři mohou stáhnout na adrese http://knihy.cpress.cz/k1720 na záložce Soubory ke stažení. Další podporu poskytují stránky www.wrox.com.

Komu je kniha určena:
Tato kniha je určena vývojářům v PHP, kteří touží po rozšíření a zlepšení svých vývojářských schopností využitím funkcí šesté verze. Kniha vyžaduje znalost základů vývoje aplikací v PHP.

Knihy z edice Programujeme profesionálně píšou zkušení programátoři, kteří nejlépe vědí, jaké potřeby a požadavky mají profesionálové z praxe. Publikace se zaměřují na nejmodernější technologie a na nejpotřebnější témata, jsou plné praktických příkladů, užitečných rad, opravdových řešení a expertních znalostí technologií, jazyků a vývojových prostředí.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-3127-5, EAN:
  9788025131275
 • Originál:
  Professional PHP6
 • Překlad: Gibl, Ondřej
 • Popis: 1× kniha, vázaná, 720 stran, 17,5 × 23 cm, česky
 • Rozměry: 17,5 × 23 cm
 • Rok vydání:
  2010 (1. vydání)

Cena v obchodě: 447