Digitální fotografie ve Photoshopu CS4

Potřebujete prověřeného průvodce, který vás naučí naplno využít Photoshop k úpravám fotografií? Rádi byste se dozvěděli, co nového přináší verze CS4 digitálním fotografům? Stejně jako miliony fotografů na celém světě, uplatněte i vy při úpravách fotografií techniky a triky Scotta Kelbyho – je rozhodně tím nejpovolanějším průvodcem, jakého si můžete přát. I tato kniha navazuje na úspěšnost předchozích vydání, která pomohla již více než 22 000 českých a slovenských fotografů, opět ovšem přináší mnoho nového.

Výjimečnost této knihy spočívá v přehledně organizované struktuře a názorných postupech, které vás dovedou velmi rychle k zamýšlenému výsledku. Namísto toho, aby vás autor poučoval o možných nastaveních a nudné teorii, předloží vám přímo řešení konkrétních situací. Krok za krokem se věnuje všem důležitým úpravám, které by měl fotograf ovládat, aby ze snímků dostal maximum, upozorní vás na novinky nového Photoshopu a prozradí, jak ušetřit čas rychlými postupy.

S knihou se mimo jiné naučíte:

Rychle odstranit efekt červených očí a další retuše portrétů
Jednoduše zpracovat snímky ve formátech RAW
Precizně vyvážit bílou, kreativně doostřit i rozostřit část snímku
Narovnat nakřivo vyfocené snímky a srovnat perspektivu
Vytvořit HDR fotografii, montáž několika snímků či panoráma
Vytvořit z barevných fotografií černobílé s úžasným výsledkem
Dodat svým fotografiím profesionální vzhled
Vložit do snímku svůj autorský podpis či vodoznak

Všechny příkazy české verze Photoshopu jsou doplněny taktéž o příkazy anglické verze.

O autorovi:

Scott Kelby
je fotograf, grafik, publicista, autor řady bestsellerů a uznávaný odborník na Photoshop s důrazem na jeho použití v digitální fotografii. Je zároveň jedním z nejoblíbenějších lektorů kurzů Adobe Photoshop, šéfredaktorem magazínu Photoshop User a prezidentem americké National Association of Photoshop Professional. V češtině vyšlo již několik jeho knih, mimo předchozích vydání této knihy také Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom či Osvědčené efekty ve Photoshopu.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-2335-5, EAN:
  9788025123355
 • Originál:
  Photoshop CS4 Book for Digital Photographers
 • Překlad: Pekárek, Radim
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 504 stran, 16,6 × 22,5 cm, česky
 • Rozměry: 16,6 × 22,5 cm
 • Rok vydání:
  2009 (1. vydání)

Cena v obchodě: 178