S Orlíkem Prahou – Staroměstské náměstí

Průvodce Prahou pro děti od 6 do 100 let, tentokrát Staroměstské náměstí. Jedná se o knihu plnou příběhů ze staroměstské historie, další část kompletu je tzv. pátrací sešit s hrou a posledním dílkem kompletu je mapa.

Popis kompletu:
1. Kniha – průvodce o jednotlivých památkách Staroměstského náměstí.
2. Pátrací sešit, se kterým se děti s rodiči vydají přímo na místo činu, tedy na Staroměstské náměstí. Zde děti odhalí skutečného strážce náměstí.
3. Rozkládací mapa Staroměstského náměstí.
Děti se na vlastní oči seznámí nejen s jednotlivými památkami, uměleckými slohy, ale i významnými osobnostmi, které jsou s budovami Staroměstského náměstí spjaty. Orlík už po staletí žije na pražském orloji, zná všechna tajemství a zajímavosti Staroměstského náměstí a připravil pro ně bezvadné pátrání po pravém strážci "Staromáku".
Věková adresa Orlíka je vlastně neomezená – je pro děti, maminky, studenty, dědečky, pány i babičky, zkrátka pro každého, kdo možná ani nikdy nevěděl nebo zapomněl, že na každém domě se může skrývat maskaron, domovní znamení či jiná zajímavost. Každý dům má svou historii a nejen děti se budou divit, jaké významné osobnosti tam bydlely.

 • Nakladatel:
  Mgr. akad. soch. Jana Bačová Kroftová
 • ISBN:
  978-80-260-7642-1, EAN:
  9788026076421
 • Popis: 1× kniha, 1× Mapa, 1× příloha, brožovaná, 90 stran, 19 × 29,8 cm, česky
 • Rozměry: 19 × 29,8 cm
 • Rok vydání:
  2015 (1. vydání)

Cena v obchodě: 242