Šance na lásku

Vášnivá erotická romance od vycházející hvězdy romantické literatury! Luc Chevalier je šťastný člověk. Obchody prosperují, má peníze i přízeň krásných žen. Cestuje po světě, jí v těch nejlepších restauracích a užívá si pohodlí těch nejluxusnějších hotelů. Tak proč je se svým životem nespokojený?
Fotografka Megan Sullivanová má o poznání krušnější život. Sama vychovává šestiletého Elliotta, jehož otec se k rodině raději nepřibližuje, aby syn nezjistil, že je závislý na drogách. Když se jednoho dne Megan nechá zlákat svou kamarádkou k výletu do Paříže, ani ve snu by ji nenapadlo, že se tam ocitne v náruči toho nejkrásnějšího muže, který kdy vstoupil na Eiffelovu věž.
Má to být jen společně strávená noc, stačí však pár hodin, aby Luc v Megan objevil nezměrnou vášeň, jež se v ní celá léta ukrývala. Jen co doposud osamělá matka okusí život, o němž se jí nikdy ani nezdálo, návrat do zaběhnutých kolejí se zdá najednou nemožný…
Ukázka z textu
„Dokonce i vyhazovači tě znají?“ zeptala se Megan polohlasně, když si svlékaly kabáty a podávaly je dívce v šatně.
„Jenom tady. Majitel klubu je starý přítel.“ Naklonila se blíž a zašeptala Megan do ucha: „A teď si pamatuj, nezačínej si nic s modelama. Jsou to mizerný milenci. Pózují v každé situaci.“ „Cože? No jo, to je k popukání!“ Megan si zakryla rukou ústa, aby nebylo znát, že se směje na celé kolo.
Když se vzpamatovala z té představy, dotkla se kamarádčina ramene. „Poslyš, možná bych mohla trošku flirtovat, abych zjistila, jestli mi to ještě jde, ale rozhodně s nikým nebudu spát.“ „Ale jo, budeš. A zrovna jsem přišla na to, s kým,“ odpověděla Harper rázně.
Megan sledovala její pohled. Na druhém konci sálu u baru stál ten naprosto nejkrásnější, nejperfektněji oblečený muž, jakého kdy viděla. Měl tmavé, středně dlouhé trochu rozcuchané vlasy, které vypadaly sexy, ostré lícní kosti a silnou čelist. Megan si nemohla pomoci a zůstala na něj zírat. Muž se smál něčemu, co mu do ucha špitala drobná elegantní žena, stojící vedle něj. Megan si všimla jeho nádherných zubů a plných rtů, které by každá žena jistě toužila mít všude po svém těle.
„To je Luc Chevalier. Je pro tebe přímo dokonalej. Tak pojď,“ prohlásila Harper a táhla Megan za ruku směrem k baru.

 • Nakladatel:
  Ikar
 • ISBN:
  978-80-249-3086-2, EAN:
  9788024930862
 • Originál:
  Breaking Love
 • Překlad: Bauman, Petr
 • Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, 13 × 20,7 cm, česky
 • Rozměry: 13 × 20,7 cm
 • Rok vydání:
  2016 (1. vydání)

Cena v obchodě: 269