Adobe Photoshop Lightroom 2

Ať už se k Photoshopu Lightroom obracíte jako fotoamatér(ka) s cílem snadno a rychle upravit a uspořádat pořízené snímky, nebo jako profesionální fotograf(ka) toužící spolehlivě a efektivně ovládat nejmodernější software pro úpravu, správu a prezentaci fotografií, jste na správné adrese!
Oficiální výukový kurz je výukovou příručkou od samotných tvůrců tohoto programu. V 10 lekcích se sami krok za krokem naučíte vše od ovládání a základů práce v Lightroomu 2 až po náročnější postupy a praktické využití nejnovějších funkcí. V jednotlivých lekcích budete krok za krokem procházet reálným postupem práce s fotografiemi od stažení do počítače až k finálnímu exportu snímků, díky čemuž své vědomosti a znalosti postupně zdokonalíte.

Autoři se v knize mimo jiné věnují těmto tématům:

Rychlé importování snímků v jakémkoli datovém formátu
Snadné a přehledné uspořádání snímků
Vylepšené dávkové úpravy a zpracování fotografií
Vytvoření inteligentní kolekce snímků
Přidávání vnořených klíčových slov
Přehledná správa snímků umístěných na různých discích počítače
Nedestruktivní a lokální úpravy fotografií
Porovnání více snímků najednou
Snadné publikování fotografií na webu
Spolehlivé exportování, zálohování a vyhledávání v archivu
Publikaci využijí jak majitelé originální anglické verze, tak uživatelé programu s českou lokalizací – příkazy v textu jsou uvedeny v angličtině i češtině.

Oficiální výukové kurzy, vytvořené odborníky ze společnosti Adobe, jsou světově nejvyhledávanějšími učebnicemi pro výuku tohoto softwaru. Pomohou vám poznat programy Adobe v akci a ovládnout je bez zbytečného tápání. Vaše dovednosti s nimi zdokonalujte krok po kroku, v postupech řešících vždy jasně danou činnost, efekt či problém a na profesionálních grafických materiálech, jež budou jedinečnou inspirací pro vaši práci.

CD obsahuje:
cvičné soubory (obrázky, fotografie a další materiály) k lekcím informace o dalších výukových titulech pro Adobe software.

Kniha není náhradou oficiální dokumentace, podpory, aktualizací a dalších výhod registrovaných uživatelů programu Adobe Photoshop Lightroom 2.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-2229-7, EAN:
  9788025122297
 • Originál:
  Adobe Photoshop Lightroom 2 Classroom in a Book
 • Překlad: Pekárek, Radim
 • Popis: 1× kniha, 1× CD, brožovaná, 340 stran, 16,7 × 22,5 cm, česky
 • Rozměry: 16,7 × 22,5 cm
 • Rok vydání:
  2009 (1. vydání)

Cena v obchodě: