Hry pro osobní rozvoj

PhDr. Eduard Bakalář, CSc., (*1934) vystudoval psychologii na Filozofické fakultě UK v Praze. Pracoval jako klinický, později jako poradenský psycholog. V současné době vede Poradnu pro rozvodové problémy s dětmi v Praze 7 a od r. 1967 je znalcem Městského soudu v Praze. Publikoval řadu knih s psychologickými hrami (Psychohry), o rozvodové a otcovské problematice, překládá odbornou literaturu většinou z této oblasti. Přednáší o rozvodové tématice na katedře psychologie FF UK.

Publikace psychoher dr. Eduarda Bakaláře Hry pro osobní rozvoj vám nabízí soubor celkem 42 aktivit. Většina z nich je zcela nových a doplňuje tak autorovu již velmi bohatou sbírku sestavených i publikovaných her. Několik v knize uvedených her má známý rámec, ale nový obsah. A jedna už dobře známá byla zařazena pro své výjimečné kvality do tohoto souboru znovu.

Psychohry zde publikované jsou rozděleny do pěti tematických okruhů:

tradiční psychohry s důrazem na tvořivost,
přiřazovačky jako oblíbené soutěživé psychohry,
témata pro skupinové diskuse s možností proniknout do hlubin duše své nebo i nějakého spoluhráče,
hry rozvoje sociální inteligence vhodné pro výcvik a trénink,
obrázkový kviz ve dvou druzích.

Věříme, že tato kvalitní sbírka her z pera renomovaného autora přinese každému uživateli nejen zábavnou náplň volného času, ale také prohloubí sebepoznání, rozvine vaši tvořivost a obohatí vás novými vědomostmi… a toho není nikdy dost.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-2637-0, EAN:
  9788025126370
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, 16,5 × 22,4 cm, česky
 • Rozměry: 16,5 × 22,4 cm
 • Rok vydání:
  2010 (1. vydání)

Cena v obchodě: 178