Notebook pro seniory

Možná se také trochu bojíte těch malých počítačů do klína, zdají se vám příliš komplikované, náročné na ovládání, titěrné a choulostivé. Na druhou stranu právě ony vám mohou ve spojení s dobrým průvodcem a systémem Windows 7 posloužit lépe než velké stroje. Uvidíte, jak snadné bude notebooku porozumět, spřátelit se s ním a využít všechny ty skvělé možnosti, které nabízí.

Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým i náhlým skokům, látku odměřuje v přiměřených dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek.

Kniha vás mimo jiné naučí:

* Ovládat perfektně klávesnici, myš i touchpad
* Nastavit si notebook tak, aby se s ním dobře pracovalo
* Připojit notebook k Internetu a propojit ho s fotoaparátem
* Orientovat se ve Windows 7, spouštět a instalovat programy
* Psát texty a e-maily, být přes Internet v kontaktu s rodinou
* Sledovat na notebooku televizní a rozhlasové pořady

Kromě množství přehledných obrázků čtenář v knize nalezne i rychlá a snadná řešení nejčastějších potíží, na které může při práci s notebookem narazit.

O autorovi:
Josef Pecinovský je úspěšný spisovatel především v žánru sci-fi, pracoval také jako pedagog a správce sítě. Nyní si užívá zaslouženého důchodu, občas zpestřeného pedagogickou a spisovatelskou činností. Doposud napsal několik desítek příruček z oblasti Microsoft Windows, Microsoft Office a zpracování videa.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-3178-7, EAN:
  9788025131787
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, 16,6 × 22,5 cm, česky
 • Rozměry: 16,6 × 22,5 cm
 • Rok vydání:
  2010 (1. vydání)

Cena v obchodě: 99