Direkt neu 3 – učebnice s prac. sešitem + CD

Osvědčená učebnice němčiny pro střední školy v novém aktualizovaném vydání, které zohledňuje připomínky a požadavky vyučujících i studentů německého jazyka a systematicky připravuje k nové maturitě.
Celé nové třídílné vydání zahrnuje úrovně A1-B1 dle SERR.
Direkt NEU vychází z původního vydání, studenti naleznou od prvního dílu cílenou přípravu na novou maturitu a budou rovnoměrně rozvíjet v rozmanitých cvičeních všechny jazykové dovednosti. Zároveň však přepracované vydání vychází z požadavků vyučujících němčiny a jejich studentů, které jsme získali na seminářích, z dotazníků a při osobním nebo emailovém kontaktu. Respektuje požadavky současného českého studenta a vyučujícího, který chce zvládnout požadavky nové maturity a referenčního rámce, zároveň však vychází z individuálního přístupu k českému středoškolskému studentovi.
Direkt 3 neu dovede Vaše studenty na úroveň B1 a připraví na maturitní zkoušku z Německého jazyka. Součástí učebnice jsou dva modelové maturitní testy dle současných požadavků CERMAT a aktuální témata blízká dnešním studentům.

 • Nakladatel:
  Klett
 • ISBN:
  978-80-7397-102-1, EAN:
  9788073971021
 • Popis: 1× kniha, 1× CD-ROM, brožovaná, 262 stran, 21 × 29,6 cm, německy
 • Rozměry: 21 × 29,6 cm
 • Rok vydání:
  2013 (1. vydání)

Cena v obchodě: