Bubákov

Audiokniha vypráví laskavou a veselou formou pohádkové příběhy ze života strašáků a bubáků. Dozvíte se mnohé o jejich radostech, ale i strastech, které mají s námi lidmi. Seznámíte se v ní se svéráznými postavičkami, které osobně v Bubákově a Strašákově žili. Hospodský Alois Strach, hajný Moldánek, švec Bolístko, porybný Bebíčko, či duch křivoklátských lesů Dyma, vám budou vyprávět prapodivné historky a strašidelné zkazky o všelijakých strašidlech, bubácích a jiných nadpřirozených bytostech.
Příběhy navazují na odkaz klasických českých pohádek, kde je důležitý především příběh a fantazie dětí a důraz je kladen na spravedlnost, potrestání zla a vlastní ponaučení. Příběhy jsou tvořeny a psány tak, aby v nich našli potěšení nejen děti, ale i jejich rodiče. Platí tedy ono známé: “Vhodné pro všechny posluchače bez rozdílu věku.” Nechte se inspirovat pohádkovým světem dětí, jejich hrdiny a fantaziemi a užijte si společné chvilky.
Takže, ať se vám krásně bojí, to vám přejí bubákovští a strašákovští.
To vše v opravdu excelentním podání nejlepších herců z oboru: (J. Somr, J. Lábus, O. Jirák, I. Šmoldas, P. Liška), doplněném o nezvyklé, filmové zpracování audiostopy (ruchy, speciální efekty, plochy a nálady), navozující skutečně tu správnou bubákovskou atmosféru.
Vychází též jako kniha v tištěné verzi pod názvem – Bubákov a Strašákov s výpravnými ilustracemi Josefa Pospíchala.
Tracklist:

– Jak ono to všechno vlastně bylo
– Jak čert sedl ševci na lep
– O Hejkalovi
– Jak vodník Čeřínek naletěl podvodnici
– O bezhlavém rytíři a ztracené hlavě
– O polednici, která prošvihla změnu času
– Jak Bílé paní strašilo ve věži
– O bludičce, která zbloudila

 • Nakladatel:
  GMP Groups
 • EAN:
  8594156583323
 • Interpret: Šmoldas, Ivo; Liška, Pavel; Lábus, Jiří; Somr, Josef; Jirák, Ota
 • Popis: 1× CD, délka 1 hod. 19 min., česky
 • Rok vydání:
  2015 (1. vydání)

Cena v obchodě: 199