Daň z přidané hodnoty 2013

Tato publikace vychází již v šestém úplném vydání pro velký zájem veřejnosti z praxe.
Ještě je stále jedinou publikací na trhu, která názorným způsobem na grafech a podrobných komentářích srozumitelnou formou provádí celým zákonem o DPH.
Jedná se o formu vhodnou pro začínající plátce DPH. Ovšem pro pokročilé čtenáře je v publikaci uvedena řada užitečných judikátů SDEU, závěrů z Koordinačních výborů, informací GFŘ, kterých zvláště v posledních dvou letech je velké množství. Některé důležité informace GFŘ a závěry z Koordinačních výborů jsou uvedeny v přílohové části publikace.
Zpracování této publikace bylo velmi obtížné, protože novely zákona o DPH se týkalo více nových zákonů, nejen přímo novela zákona o DPH, která i tak sama o sobě byla v letošním roce mimořádně rozsáhlá a novelovaná ustanovení mají zásadní dopad do praxe.
Proto publikace není aktualizací publikací předchozích, ale je napsána jako zcela nová publikace.

Daleko více nových ustanovení zákona o DPH bylo nutno uvést v grafické podobě pro porozumění vzájemných vazeb mezi obchodními partnery, zvláště u přeshraničních plnění, u registračních povinností, které jsou kompletně novelou přepracovány a velká pozornost je věnována oblasti daňových dokladů: přináší nové pojmy jako „auditní stopa“, čitelnost, neporušenost a věrohodnost daňového dokladu.

 • Nakladatel:
  VOX
 • EAN:
  9788087480144
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 344 stran, 21 × 29,5 cm, česky
 • Rozměry: 21 × 29,5 cm
 • Rok vydání:
  2013 (6. zcela přepracované vydání)

Cena v obchodě: 242