Adobe Photoshop + CD

Málokdo má čas s Photoshopem experimentovat, snad každý by však rád znal jednoduché recepty na působivé výsledky. Kniha z edice Hotová řešení nabízí odpověď. Nebude vás zatěžovat suchopárnou teorií a popisy funkcí, které stejně nevyužijete, ale představí řešení konkrétních úloh. Publikace obsahuje více než 200 užitečných postupů, díky nimž zvládnete konkrétní úkoly krok za krokem bez větší námahy. Řešení konkrétních úloh jsou na sobě nezávislá, takže snadno vyhledáte a použijete ten postup, který zrovna potřebujete.

Kniha se věnuje mimo jiné těmto tématům:

Tónování a vylepšení barevného podání fotografií
Složité výběry oblastí a práce s cestami
Retušování portrétů a fotomontáže
Vytváření přirozeně vypadajících textur
Zvýšení kontrastu, saturace a dosažení režimu HDR
Příprava webové grafiky a animovaných tlačítek
Úpravy obrázků ve stylu komiksu či glamour
Působivé textové efekty

Kniha je vhodná pro majitele jak české, tak i anglické verze Photoshopu, neboť uvádí rovněž anglické ekvivalenty českých příkazů. V postupech jsou zvýrazněny novinky verze CS3.

Na přiloženém CD se nacházejí zdrojové soubory, díky nimž si budete moci všechna řešení vyzkoušet v praxi, dále zkušební verze editoru Adobe Photoshop CS3 a užitečné nástroje a zásuvné moduly pro tento grafický editor.

O autorovi:

Jiří Fotr
grafik, webmaster a spisovatel, napsal o grafickém editoru Adobe Photoshop již několik knih. Velice úspěšná byla zvláště publikace Tipy, efekty a kouzla v Adobe Photoshopu, plná nedocenitelné inspirace pro každého, kdo chce v tomto programu tvořit kreativně.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-2187-0, EAN:
  9788025121870
 • Popis: 1× kniha, 1× CD, brožovaná, 264 stran, 17 × 22,5 cm, česky
 • Rozměry: 17 × 22,5 cm
 • Rok vydání:
  2008 (1. vydání)

Cena v obchodě: 224