C# 2010

Potřebujete rychle přejít na nejnovější verzi jazyka C#? Nechcete ztrácet čas nudnou teorií, potřebujete maximalizovat využití funkcí nové verze? Tato kniha vás naučí vytvářet bezchybné, robustní a výkonné C# 4.0 aplikace.
Publikace vás provede do detailu novějšími vlastnostmi jazyka C#, jako jsou dynamické typy, rozšiřující metody, kovariance a kontravariance, lambda-výrazy a LINQ. Autor na krátkých praktických příkladech ukazuje, jak rychle a efektivně za použití návrhových vzorů vytvořit vysoce kvalitní programy. Postupy v knize vám ukážou nové možnosti, jak řešit nejrůznější problémy vyskytující se při realizaci komplexního projektu. Publikaci ocení nejen ti, kteří přechází na C# 4.0 ze starších verzí, ale i programátoři jiných objektově orientovaných jazyků, kteří se rozhodli přiučit se něco o tomto jazyku z dílny Microsoftu.

Publikace vás mimo jiné naučí, jak:
" Pracovat s třídami, strukturami a objekty
" Využít přetěžování operátorů
" Vytvářet a ošetřovat výjimky
" Rozdělit zátěž do podprocesů
" Dotazovat se na data pomocí LINQ
" Využívat pole, kolekce a iterátory při práci s daty
" Správně používat delegáty a anonymní funkce

O autorovi:
Trey Nash pracuje jako starší technik v týmu Platforms Global Escalation Services ve společnosti Microsoft, podílí se na vývoji operačních systémů Windows a dalších produktů. Školí ladění programů a specializuje se na platformu.NET. Dříve pracoval pro společnost Macromedia Inc.

 • Nakladatel:
  Computer Press
 • ISBN:
  978-80-251-3034-6, EAN:
  9788025130346
 • Originál:
  Accelerated C#2010
 • Překlad: Krejčí, Lukáš, Mužík, Jakub
 • Popis: 1× kniha, brožovaná, 624 stran, 16,6 × 22,4 cm, česky
 • Rozměry: 16,6 × 22,4 cm
 • Rok vydání:
  2010 (1. vydání)

Cena v obchodě: